Humble Bundle with Android 5

Kārtējais Humble Bundle ir klāt. Šoreiz tas ir ar Android garšu un spēlēm Beat Hazard Ultra, Dynamite Jack, NightSky HD un Solar 2. Maksājot vairāk par vidējo summu,  saņemam arī Dungeon Defenders un Super Hexagon.

Maksā, cik vēlies, visas spēles ir bez DRM (pretkopēšanas aizsardzības), strādā uz četrām operētājsistēmām (Windows, Mac, Linux un Android), lejuplādēt tās var jebkurā laikā caur e-pastā norādīto saiti vai savu lietotāja profilu un, maksājot virs 1 $, saņemat arī Steam un Ubuntu Software Center aktivizācijas kodus. Iekļauti arī spēļu muzikālie pavadījumi FLAC un MP3 formātos (neattiecas uz visām).

The Humble Bundle with Android 5 piedāvā:

  • Beat Hazard Ultra
  • Dynamite Jack
  • NightSky HD
  • Solar 2

Maksājot lielāku nekā vidējo summa, dod arī:

  • Dungeon Defenders ar visu lejuplādējamo saturu
  • Super Hexagon

Kopumā ļoti izdevīgs piedāvājums, kaut arī ne tik iespaidīgs kā iepriekš redzētie. Iepazīties tuvāk ar spēlēm un iegādāties komplektu var mājaslapā http://www.humblebundle.com. NightSky ir ļoti interesants.

Humble Bundle with Android 5 Reviewed by on . Kārtējais Humble Bundle ir klāt. Šoreiz tas ir ar Android garšu un spēlēm Beat Hazard Ultra, Dynamite Jack, NightSky HD un Solar 2. Maksājot vairāk par vidējo s Kārtējais Humble Bundle ir klāt. Šoreiz tas ir ar Android garšu un spēlēm Beat Hazard Ultra, Dynamite Jack, NightSky HD un Solar 2. Maksājot vairāk par vidējo s Rating:
scroll to top
200 OK

OK

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@levelup.area.lv to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.