Ej pa suņa ceļu kopā ar Snoop Dogg!

Ekscentriskais reperis Snoop Dogg (Snoop Lion, Snoop Doggy Dogg… nu, vienalga, jūs viņu zināt) nupat paziņojis, ka arī viņam būs pašam sava videospēle. Tiesa gan, Snoop Dogg laikam nav bijis gana ievērības cienīgs, lai izdotu veikalos pārdodamu pilnas cenas spēli, kā, piemēram, viņa amatabrāļa 50 Cent garadarbu Blood on the Sand, taču arī lejupielādējama spēle tomēr ir kaut kas. Iepazīstieties – Way of the Dogg.

Way of the Dogg būs lejupielādējama beat-em-up spēle, kura saturēs ritma spēles elementus. Paredzams, protams, ka spēles muzikālais pavadījums sastāvēs no Snoop Dogg un viņa draugu mūzikas. Lai arī kā mums to negribētos, pēc pieejamās informācijas kļuvis zināms, ka spēles galvenais tēls būs nevis pats Snūps, bet gan kāds mačo vārdā Amerika, kurš dodas ielās, lai atriebtu savas sirdsdāmas slepkavību. Cik bruņinieciski! Un tas viss uz iOS, Xbox Live Arcade un PlayStation Network platformām. Te būs arī neliels ieskats spēlē:

Ej pa suņa ceļu kopā ar Snoop Dogg! Reviewed by on . Ekscentriskais reperis Snoop Dogg (Snoop Lion, Snoop Doggy Dogg... nu, vienalga, jūs viņu zināt) nupat paziņojis, ka arī viņam būs pašam sava videospēle. Tiesa Ekscentriskais reperis Snoop Dogg (Snoop Lion, Snoop Doggy Dogg... nu, vienalga, jūs viņu zināt) nupat paziņojis, ka arī viņam būs pašam sava videospēle. Tiesa Rating:
scroll to top