Un tagad kaudze noplūdušu Thief 4 bilžu!

Marts, šķiet, būs ļoti vizuāls mēnesis – neseno The Witcher 3 skrīnšotu relīzi nu papildina vēl vienas iemīļotas sērijas, proti, Thief turpinājuma attēli – gan konceptuāli, gan iespējams no pašas spēles ņemti.

Pēc oficiālā paziņojuma 2014. gadā uz PC un nākamās paaudzes konsolēm iznākošais zaglības, tumsas un vispārēji jaukas steampunk estētikas pilnais Thief pārstāvis atkal sekos Gareta gaitām gotiskajā Pilsētā. Tā gan iet uz burbuli vēl ātrāk un smagāk nekā parasti – Pilsētu pārņēmis despotisks politisks tirāns, kas zināms vien kā Barons. Protams, Garrets, ciniskais un vispār savtīgais zaglis atkal tiks ievilkts notikumu virknē, no kuras labprāt būtu izvairījies.

Mazāk oficiālie gamesmaniac noplūdušie attēli (tāpēc pardon par ūdenszīmēm) parāda Thief, jā, pamatīgi Dishonored līdzīgu, bet, pat ņemot vērā, ka Dishonored vienkārši bija diezgan līdzīgs Thief, šķiet, ka zaglīgais viduslaiku šarms no tīri estētiskā viedokļa nekur nav pazudis. Nu, suns viņ’ zin’, kā tur būs, bet atkal – izskatās visnotaļ interesanti.

Un tagad kaudze noplūdušu Thief 4 bilžu! Reviewed by on . Marts, šķiet, būs ļoti vizuāls mēnesis - neseno The Witcher 3 skrīnšotu relīzi nu papildina vēl vienas iemīļotas sērijas, proti, Thief turpinājuma attēli - gan Marts, šķiet, būs ļoti vizuāls mēnesis - neseno The Witcher 3 skrīnšotu relīzi nu papildina vēl vienas iemīļotas sērijas, proti, Thief turpinājuma attēli - gan Rating:
scroll to top