EA neturpinās Dead Space seriālu (papildināts)

Papildinājums: Dead Space lietotājsaskarnes galvenais izstrādātājs, viens no EA radošajiem direktoriem, kā arī uzņēmuma ASV mārketinga komanda noliedz šodien izskanējušās ziņas.

Sākotnējais raksts: Tā kā Dead Space netika pārdota gana labi, uzņēmums Electronic Arts ir ir pārtraucis tās turpinājuma izstrādi un aizvēris ar seriālu saistīto Visceral Montreal studiju. Kompānija ir atbrīvojusies arī no BioWare San Francisco

Nauda ir ļoti svarīgs cilvēku dzīves aspekts. Izdzīvot bez tās ir gandrīz neiespējami, tomēr ne vienmēr čaukstošo papīru un grabošo monētu dēļ ir vērts upurēt sev piederošo. Protams, uzņēmumu mērķis ir pelnīt, taču mums dārgajā industrijā, šķiet, neviens naudu neizvirza par tik lielu prioritāti kā EA. Uzņēmums nesen apgalvoja, ka tā pamata spēļu seriāli ir dzīvotspējīgi tikai tad, ja tie tiek pārdoti vismaz piecos miljonos eksemplāru. Acīmredzot kosmosa šausmu seriāls Dead Space nebija gana ienesīgs, un nu EA ir atteicies to turpināt.

Pēdējā laikā uzņēmums īpaši satraucas par savām finansēm, paziņojot, ka ieviesīs mikromaksājumus visos savos topošajos produktos, pametot Medal of Honor zīmolu, slēdzot studijas un atlaižot darbiniekus. Viens no pēdējiem upurētajiem izstrādātājiem ir BioWare San Francisco, kurš radīja sociālās spēles Dragon Age Legends un Mirror’s Edge 2D. Daudzu spēlētāju acīs Electronic Arts jau sen ir zaudējis savu reiz labo reputāciju, un tā nākotne neizskatās daudzsološi…

EA neturpinās Dead Space seriālu (papildināts) Reviewed by on . Papildinājums: Dead Space lietotājsaskarnes galvenais izstrādātājs, viens no EA radošajiem direktoriem, kā arī uzņēmuma ASV mārketinga komanda noliedz šodien iz Papildinājums: Dead Space lietotājsaskarnes galvenais izstrādātājs, viens no EA radošajiem direktoriem, kā arī uzņēmuma ASV mārketinga komanda noliedz šodien iz Rating:
scroll to top