Iepazīsties – Assassin’s Creed IV: Black Flag

Ja nemaldos, tad ceturtdien ziņojām, ka Ubisoft ir oficiāli apstiprinājuši nākošās Assassin’s Creed epizodes nenovēršamo eksistenci vienlaikus piemetinot, ka pirmdien gaidāms pilntiesīgs ieskats rudens grāvējā. Kā skaidri redzams – ir pirmdiena.

Oktobrī laikmetīgās slepkavas simulātors pievērsīsies Karību jūras reģionam astoņpadsmitā gadsimta sākumā jeb precīzāk, 1715. gadam. Epopejas centrālais varonis šoreiz būs Edvards Kenvejs, Assassin’s Creed III virtuālās pasaules iemītnieka Heitama tēvs, kurš tiek raksturots kā patmīlīgs, lecīgs un harizmātisks indivīds. Kur jau šo vārdu salikumu reiz esmu manījis?

Kā jau vienmēr, mums tiek solīta līdz šim plašākā spēles vide, kas iekļaušot piecdesmit unikālas lokācijas, sākot ar pilsētām, džungļiem, senām drupām un beidzot ar alām, turklāt, visa pieejamā pasaule ir tehniski viengabalaina, respektīvi, vari kuģot no viena kartes kakta uz otru tā arī nesastopoties ar ielādes ekrānu. Runājot par jūras transportu, kā, pilnīgi iespējams, noprati, Assassin’s Creed IV pievērsīsies pirātu dzīvei, taču ne gluži ierastajā, āķu un papagaiļu manierē un, kā jau pilntiesīgam laupītājam, Kenvejam ir savs kuģis. To spēles gaitā būs tas gods uzlabot, salabot un pielāgot. Izstrādātāji mērķē radīt īstenu piederības sajūtu tavai, emm… koka draudzenei. Sākotnēji tas varēs veiksmīgi uzbrukt tikai salīdzinoši maziem kuģiem, taču laika gaitā no tevis drošībā nebūs pat tolaik varenā spāņu flote. Turklāt abordāža norisināsies bez cutscen’u iejaukšanās, kā arī uzbrukumam nu būs atvērts ikviens pretinieka sāns. Okeānā, protams, laupīšanas ir vienas no kārdinošākajām nodarbēm, taču neizpaliks arī vaļu medības un niršanas ekskursijas ar mērķi uziet zudušus dārgumus.

Protams, ne jau visu Black Flag pavadīsi dirnot jūrā. Karību reģionā ir izkaisīts dučiem lielāku un mazāku apmetņu un ciematu, kā arī trīs lielas pilsētas – Havanna, Kingstona un Naso. Protams, Assassin’s Creed IV epicentrā joprojām būs cīņa starp templiešiem un nu jau leģendāro slepkavu klanu, tādēļ spēles uzdevumi aktīvi pieprasīs nogalināt rūpīgi apsargātus mērķus. Izstrādātāji sola, ka misijas atgriezīsies pie krietni atvērtākā un brīvākā stila, kas bija raksturīgs seriāla pirmajām epizodēm, turklāt tie sirsnīgi apgalvo, ka spēle trešdaļu tās garuma vairs nemuļļāsies pa apmācības nodaļu.

Kā jau esmu izteicies iepriekš, Assassin’s Creed sērija piedzīvoja visnotaļ izteiktu stagnāciju, bet tās atdzimšana Assassin’s Creed III veidolā diemžēl bija visnotaļ neapmierinoša, kā rezultātā, atklāti sakot, krietni noplaka interese turpmākajā seriāla attīstībā. Taču Black Flag, kaut kādā veidā, ir spējis mani atkal piesaistīt. Iespējams, rūgti vilšos, bet to noskaidrosim tikai 29. oktobrī, kad Assassin’s Creed IV: Black Flag ieradīsies uz Xbox 360, PlayStation 3, Wii U, PC un PlayStation 4, kurš, protams, saņems krietni glītāku versiju.

Iepazīsties – Assassin’s Creed IV: Black Flag Reviewed by on . Ja nemaldos, tad ceturtdien ziņojām, ka Ubisoft ir oficiāli apstiprinājuši nākošās Assassin's Creed epizodes nenovēršamo eksistenci vienlaikus piemetinot, ka pi Ja nemaldos, tad ceturtdien ziņojām, ka Ubisoft ir oficiāli apstiprinājuši nākošās Assassin's Creed epizodes nenovēršamo eksistenci vienlaikus piemetinot, ka pi Rating:
scroll to top