Sveiks, Assassin’s Creed IV!

Atklāti sakot, šķiet, ka laikmetīgās slepkavas seriāls savu augstāko punktu sasniedza jau pavisam ātri, laikā, kad tā vēl nebija ikgadēja parādība, ar Assassin’s Creed II. Sekojošās epizodes iezīmēja visai gausu izaugsmi, taču gaidītā sērijas atdzimšana Assassin’s Creed III izpildījumā, piedodiet, bija visnotaļ liela vilšanās. Šogad, pats par sevi saprotams, gaidāms nākošais mēģinājums – Assassin’s Creed IV: Black Flag.

Pirms padsmit dienām Ubisoft karalis Īvs Gjemo izteicās, ka nākošajā nodaļā varam gaidīt jaunu centrālo tēlu un laika periodu, kas, protams, man, dziļā naivumā, vienmēr dāvina cerības par seriāla pievēršanos deviņpadsmitā gadsimta Londonai. Nesen noplūdušais spēles plakāts, protams, manus sapņus nolaida atejā, jo tajā, stipri izplūdušā veidā, bija saskatāmi pirātiem līdzīgi indivīdi. Tos papildus aizdedzināja šodienas paziņojums, ka jaunā sērijas daļa pavisam noteikti neaizskars Viktorijas laikmetu. Ubisoft publicēja Assassin’s Creed IV: Black Flag iepakojumu vienlaikus paziņojot, ka varam to gaidīt uz Xbox 360, PlayStation 3, Wii U un personālajiem datoriem, kā arī jau paspēja pieminēt, ka Sony konsoles lietotāji iegūs ekskluzīvu, sešdesmit minūšu garu spēles fragmentu.

Pagaidām tas arī viss. Taču kompānija vienlaikus paziņoja arī to, ka plašāk ar spēli tiksim iepazīstināti pirmdien. Tad arī noteikti iegriezies LevelUp, lai pārliecinātos tieši cik ļoti Assassin’s Creed IV darbība nenorisinās deviņpadsmitā gadsimta Londonā.

Sveiks, Assassin’s Creed IV! Reviewed by on . Atklāti sakot, šķiet, ka laikmetīgās slepkavas seriāls savu augstāko punktu sasniedza jau pavisam ātri, laikā, kad tā vēl nebija ikgadēja parādība, ar Assassin' Atklāti sakot, šķiet, ka laikmetīgās slepkavas seriāls savu augstāko punktu sasniedza jau pavisam ātri, laikā, kad tā vēl nebija ikgadēja parādība, ar Assassin' Rating:
scroll to top