LevelUp Draudzes pikniks #009 – Trackmania Nations Forever [PAPILDINĀTS VĒLREIZ]

LevelUp draudze nemirst! Un nemirst arī LevelUp draudzes pikniks. Mēneša pirmajās dienās tev, dārgais lasītāj, jautājām, kur, lai noturam nākošo salidojumu un populārāko atbilžu aukšgalā izcēlās  Trackmania Nations Forever.

Piknika nolikums ir visnotaļ tradicionāls. Pēc nepilnām divām nedēļām, 24. februārī pulksten deviņpadsmitos pulcējamies serverī, kura detaļas publicēsim vēlāk un nododamies absolūtajam vājprātam, kas ir Trackmania Nations Forever. Varat gaidīt muļķīgas trases un idiotisku mūziku. Respektīvi, pilntiesīgu Trackmania.

Turpināsim arī labdarības tradīciju. Kāds no piknika dalībniekiem tiks pie Darksiders II kopijas personālajiem datoriem. Vai mēs neesam jauki?

Piknika norises vieta, Trackmania Nations Forever ir bezmaksas spēle, kurai ir patīkami pieticīgas prasības pret tava datora sastāvdaļām un gana vienkāršs spēles process, lai uz pasākumu uzaicinātu arī savas mātes vectēvu. Spēli lejupielādēt vari šeit.

Un vai Tomāts atkal nav uzgleznojis glīšu un amizantu titulbildi? Manuprāt tev komentāros jāizpauž, cik ļoti tev patīk šis ilustratīvais materiāls.

PAPILDINĀTS:

Serverim, sākot ar 19:00 vakarā, varēs pievienoties palaižot šo linku –  tmtp://#join=tomaac . Servera parole ir “spainis“.

PAPILDINĀTS VĒLREIZ:

Starp piknika dalībniekiem izlozējām Darksiders II PC kopiju un random.org kā laimīgo uzvarētāju izvēlējās akumulators. Ar iepriekšminēto piknika dalībnieku sazināsimies caur LevelUp iekšējo pastu.

LevelUp Draudzes pikniks #009 – Trackmania Nations Forever [PAPILDINĀTS VĒLREIZ] Reviewed by on . LevelUp draudze nemirst! Un nemirst arī LevelUp draudzes pikniks. Mēneša pirmajās dienās tev, dārgais lasītāj, jautājām, kur, lai noturam nākošo salidojumu un p LevelUp draudze nemirst! Un nemirst arī LevelUp draudzes pikniks. Mēneša pirmajās dienās tev, dārgais lasītāj, jautājām, kur, lai noturam nākošo salidojumu un p Rating:
scroll to top