Bezmaksas spēles no Valve

steam_logo

Valve spēļu iegādes un lietošanas sistēma Steam piedāvā bez maksas ielādēt pāris spēles. Vienīgais āķis, šīs spēles var iegūt tikai Nvidia video karšu lietotāji.

Protams to ir iespējams viegli apiet. Tā kā Steam sistēma darbojas uz lietotājiem, tad ir iespēja ielogoties savā steam kontā no datora, kurā ir kaut veca Nvidia karte (tie, kam uz primārā datora ir ATI kartes) un piereģistrēt spēles, pēc tam atgriezties uz galveno datoru un veiksmīgi ielādēt spēles, jo tās tiek pievienotas lietotāja kontam nevis datoram.

Tātad bez maksas Valve piedāvā:

Matchstick Men trailer

Half-Life 2 Deathmatch – kas ir HL2 multiplayer only versija. Standarta HL2 daudzspēlētaju režīms netika iekļauts, tā vietā Valve izdeva atsevišķu daudzspēlētāju versiju, kuru līdz šim pārdeva par papildus 5 eiro. Tagad to ir iespēja iegūt bezmaksas.

Half-life 2 Lost coast – šī patiesībā nav spēle bet gan DLC priekš HL2. Viena papildus zona, kuru Valve atrādija sen agrāk E3 pirms HL2 izdošanas, un kas tika izņemta no HL2 fināla versijas. Taču pēc tam, to varēja ielādēt papildus, atkal par papildus samaksu.

Portal: The First Slice – šī vairāk ir demo versija. Tiek piedāvāti 11 līmeņi no HL2 moda versijas. Nezinātājiem – Portal ir HL2 mods, kura laikā, spēlētājam ir jāatver 2 portāli ar kuru palīdzību jāizpilda dažādas mīklas.

Visas šīs  ‘spēles’ tiks pievienotas Jūsu Steam kontam līdz ko aiziesiet uz šo adresi un nospiedīsiet attiecīgo pogu zemāk. Nosacījums – uz datora jāuzinstalē Steam programma un jāreģistrē lietotājs, ja tāds jau nav. Un pasteidzieties, jo piedāvājums nebūs mūžīgs.

Bezmaksas spēles no Valve Reviewed by on . Valve spēļu iegādes un lietošanas sistēma Steam piedāvā bez maksas ielādēt pāris spēles. Vienīgais āķis, šīs spēles var iegūt tikai Nvidia video karšu lietotāji Valve spēļu iegādes un lietošanas sistēma Steam piedāvā bez maksas ielādēt pāris spēles. Vienīgais āķis, šīs spēles var iegūt tikai Nvidia video karšu lietotāji Rating:
scroll to top